Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

floles

Flolas į prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (Redaguota)

Anketa:

Slapyvardis žaidime: Raindrop floles. /A/
Vardas: Edgaras.
Amžius: 20 metų.
Kontaktai (Skype / Discord): floles#7351
Ar gebate su žaidėjais bendrauti draugiškai? Bendrauti tikrai sugebu, nes patinka bendrauti su žmonėmis, bet jeigu tiesiai šviesiai pasakius, būna ir nesusivaldau, bet tai retas atvejis.
Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? Na per laisvas dienas 5-6h gal būna ir daugiau.
Kodėl norite tapti mūsų serverio prižiūrėtoju? Noriu dirbti, padėti, tuo labiau, kaip projektas startuos ir manau reikės komandos prižiūrėti tvarką tiek serveryje tiek forume. O taip tai, naikinti žaidėjus su palengvinančiom programom. Žodžiu padėti palaikyti tvarką.
Ar turite mikrofoną? Žinoma.
Kodėl būtent renkatės mūsų projektą? Nes tai yra vienas iš rimtesnių projektų, kuris man labai patiko tiek serverio modifikacija, tiek pačia kompanija, savininkais, esu buvęs Terror'o projekte Prižiūrėtojas ir prabuvau juo iki pat serverio užsidarymo laukiau kol startuos vėl bet sužinojau, kad ir čia terroras su Mad savininkai, tai pamaniau, kad ir čia reikia pabandyti patekti, kaip sakant kilti karjeros laiptai.

Redaguota floles

Dalintis pranešimu


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

🧿Atmesta. Ateityje bus matyti!🧿

  • Ačiū 1

Dalintis pranešimu


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...