Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

Privatus asmuo

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Privatus asmuo paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 1

Privatus asmuo turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

5 Bus matyt ko vertas

4 Sekėjų

Apie Privatus asmuo

 • Gimtadienis 1997.04.10

Paskutiniai lankytojai

541 profilio peržiūros
 1. Privatus asmuo

  WarGods Pamoka

  taip tikrinam kiekvieną naujoką.
 2. Privatus asmuo

  *

  Aš tau dar karta pakartoju. Kad butu 32 dlls. Man neaktualu ar ten botai ar kas. Jei tau nepatinka kažkas gali iseiti. Pilna kitu projektu, Gali ten ir žaisti su tiek dll. Norėciau matyt 32 dll pas tave, tai kaip ir minėjau paprašysiu wg randu daugiau dll nesvarbu ar botai ar ne uždesiu ban. sekmes..
 3. Privatus asmuo

  *

  Kodėl pas tave DLLS/Executables/Scripts (56), kaip default 32? siūlyčiau perašyk cs ir svarai žaisti be jokiu papildomu dlls. Paprasysiu wg pas tave, užmatysiu tiek dlls. Gausi ban. Tai kad daryk išvadas perašyk cs ir kad butu 32 dlls.
 4. Privatus asmuo

  Unban Logitech*

  Gavai ban už - client_save.dll, Galiu nuimti tau ta ban, bet su sąlyga, įsirašyk šita cs - https://gsclient.com/eng.php arba kaip koki gera susirasti, kuris neturi papildomu dll.
 5. Privatus asmuo

  Unban Confis

  Ban'as nuiimtas. Nieko ypatingo nepamačiau. Paprastai žaidi ir tiek. Per spec viskas atrodė kitaip.
 6. Privatus asmuo

  HEGO

  Tas pats.
 7. Taigi pažiūrėjau demo, pagal mane tu naudoji kodus, tai pati pabaigoje matosi kad buvai paprašytas tiek demo ir wg. o tu vietoj to isejai iš serverio todėl ir gavai ta ban. iš mano puses tau tikrai unban nebus, atsižvelgiant i tai, kad turi aktyviu ban kituose projektuose. *ŽVALGAI* [Silver III] [« @ »] Privatus asmuo : demo ir wg man i foruma. *MIRĘS* [Silver Elite] [« VIP »] walle : nu dv *MIRĘS* [Silver Elite] [« VIP »] walle : imetu
 8. Privatus asmuo

  Zdrw Rytis būsiu

  Sveikas atvykęs. Didžiausias sėkmės tau pas mus.
×
×
 • Create New...