Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

kyronas

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

kyronas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 21

kyronas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1 Bus matyt ko vertas

Apie kyronas

 • Gimtadienis 1993.08.16

STEAM ID

 • Steam ID
  STEAM_0:0:97619142

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas yra išjungtas.

 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: aCHuel ? kyRoN 2. Jūsų tikrasis vardas?: Tomas 3. Kiek Jums metų?: 27m. 4. Iš kurio miesto, šalies esate?: Klaipėda 5. Koks Jūsų zodiako ženklas?: Liūtas 6. Papasakokite truputį apie save (pomėgiai, laisvalaikis ir panašiai..) : Esu linksmas , bendraujantis , mėgstu juoda humora labai ir netik . Esu vedęs , auginu duryte, manau labai neišsiplėsiu :). 7. Ar turite brolių, seserų?: Ne 8. Ar turite augintinių? (Jeigu taip, įkelkite nuotrauką, tačiau nėra būtinybės) : Du Kanados sfinksai. 9. Koks muzikos stilius Jums patinka labiausiai?: House, Rusiškos ir kt. 8. Kaip atradote mūsų projektą?: Per interneta 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: 15m +/- su pertraukom. 10. Pasidalinkite savo nuotrauka (jeigu tik norite) : Jau yra,
 2. kyronas

  kyRoN admin

  . Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: aCHuel ? kyRoN 2. Jūsų amžius: 26~27 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, nemažai laiko, dėl išėjimo, tesiog nebebuvo laiko žaist. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu, 15 metu patirtis praktiškai masofkei nuo a iki z galim sakyt atskiriu, pats esu išbandes ne viena. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: kaip ir minėjau esu , per tiek metu visko ištikrines, dabar jau pamiršti čytai. 6. Kiek laiko praleidžiate orionas serveryje per dieną/savaitę?: Praktiškai kekviena diena nuo 11val. Dienos, nes tenka buti su vaiku, tai atrandu laiko ir pažaist ir vaiku pasirupinti. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip tik šitame serveryje. 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnaiserverių priežiūrai?: Taip žinau. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Automatiškai jau turi buti pagarbos žaidėjam nors ir prasidėtu provokacijos, atsakingai ir pagal paskirti bausti, o ne už bet koki pip ir t.t. banus deliot ir t.t.. ( žinoma buna kartais išimčiu). Plius nesu toks kuris iškart banus delioja , palauksiu, kol žaidėjas atsius visus irodymus. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip sutinku. 11. Jūsų Discord ir Skype : aCHuel ? kyRoN#0210. Skype: kyronas 12. Ar turite mikrofoną?: Taip 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu vedęs , turiu dukryte, šiuo metu prižiuriu vaika. Pats linksmas žmogus, miegstu bendraut, miegstantis humora labai, bet kai reikia bunu griežtas. Blogu savybiu nelabai turiu :D.
×
×
 • Create New...