Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

Mysha

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Mysha paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 17

Mysha turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

8 Bus matyt ko vertas

Apie Mysha

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas yra išjungtas.

 1. Taigi žaisdamas ir stebėdamas forumą sugalvojau keletą idėjų, dauguma bus skirta žiemos šventėms: Sukurti Orionas.lt LANDING PAGE, paprasta puslapį, labiau Kalėdinio dizaino, kuriame būtų kelios info: serverio informacijos ir keli mygtukai kaip forumas ir banų sąrašas. Kam tai naudingas? Manau, tai būtų šiek tiek profesionaliau atrodantis projektas + Kalėdinė išskirtinė tematiką. Dėl didesnio aktyvumo, siūlau galbūt padaryti kaip ir event ar kažkas tokio kaip: Kalėdinis turnyras, 5x5 ar 2x2(aim map'a), gal idėja ne kokia, bet dėl aktyvumo gerinimo, manau, tai būtų puikus šansas. Nesiūlau siūlyti realius pinigus ar žaidimus prizinėm vietom (bet tai irgi kaip pasiūlymas, priklauso nuo @Mad) Turnyro laimėtojai, galėtų gauti žaidimo valiutos, skin'ų, bilietų case ir raktų ir panašiai. Taip pat siūlau vietoj paslaugų pirkimo (tiksliai dar neišsiaiškinau ar tai yra ar ne) padaryti kreditų pirkimą (pavadinimą galima keisti). Kam tai naudinga? Manau, gal kiti žaidėjai ne tik paslaugas norėtų nusipirkti, o ir skinų ir serverio pinigų ir panašiai.
 2. Slapyvardis žaidime: Mysha Vardas: Mindaugas Amžius: 19 Kontaktai (Skype / Discord): Mynde#7534 Ar gebate su žaidėjais bendrauti draugiškai? Gebu ir stengiuosi visiems toks būti, kad ir kokia situacija. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? Ilgą laiką, tikslaus laiko negebu pasakyti, bet stengiuosi visada prisijungti, kai tik turiu laisvo laiko Kodėl norite tapti mūsų serverio prižiūrėtoju? Į prižiūrėtojus noriu dėl kelių tikslų: vienas iš tų tikslų - pagerinti serverio, gal ne serverio, bet pačio projekto aktyvumą, plėsti idėjas ir padėti naujokams apsiprasti pačiame projekte, sekantis tikslas, pateikti projektui kokybišką žaidimą (kalbant apie cheat'erius), stengtis palaikyti tvarką ir iškilus įtarimams, paprašyti tam tikrų dalykų. Taip pat noriu, gal ne tik pagerinti projekto aktyvumą, bet pakelti šį projektą, kitaip sakant, į kitą lygį, su naujomis idėjomis ir perspektyvomis. Bandyti padėti tiek žaidėjams, tiek projekto administratoriams gerinti projekto veiklą. Ar turite mikrofoną? Taip Kodėl būtent renkatės mūsų projektą? Kodėl renkuosi? Net nežinau, pakliuvo po ranka pirmas projektas ir užėjau, pastebėjau, jog tiek administracija, tiek patys žaidėjai yra gan aktyvus ir draugiški, žinoma ne vieną kartą daug kas man padėjo kai reikėjo ir pasilikau, galvodamas su tokia mintimi, pritapti! Todėl galiu įvardinti kelias priežastis: puiki administracija, puikus projekto kolektyvas, žinoma, projekte porą klaidų yra, bet kur jų nėra, tačiau administracija, mano akimis, jas tvarko, taip pat ir pačio serverio idėjos, menu ir kiti dalykai pasirodė gan įdomus išbandyti!
 3. Turiu kelis pasiūlymus, žinoma nesakau juos iš karto įgyvendinti, bet ateičiai būtų vienas didesnių privalumų, Kalbant apie pirmą idėją, tai yra VVP (vartotojo valdymo panelė), kuri būtų surišta su žaidimu, daug, nieko aiškinti manau nereikia! Sekanti idėja, kuri būtų naudinga švenčių proga, tai Kuponų Sistema. Nežinau ar tai atgyventa ar ne, bet tarkim esmė tokia: paskelbta naujiena, jog po visą forumą išmėtyti yra kodai/kuponai, kuriuos įvedus į žaidimą, gautum atitinkamus prizus. Ši idėja skirta, suaktyvinti žmones švenčių progomis ir gal tai būtų vienas iš išskirtinumų CS1.6 projektuose? Viena iš paskutinių idėjų, perkelti skin'ų, skrynių ir kitų daiktų pardavimus į forumą / el.parduotuvę, kuriame būtų galima peržiūrėti kas už kiek parduoda, nusipirkti ir panašiai! Kaip viskas veiktų? Manau, paskelbus skin'o pardavimo, žmogus galėtų paspausti mygtuką, įvedus savo žaidimo prisijungimo duomenis, iš vartotojo (jei jsi turi pakankamai pinigų) būtų nuskaičiuota ir į inventorių būtų perkeltas daiktas, kurį nusipirko. Čia reikėtų forumą surišti su žaidimu. Vienas iš paskutinių idėjų tai serverio event'ai. Tarkim, per atitinkamą laiką pasiekti tą ar aną, pasiimti kažkokį daiktą kuris atsispawnino kažkur, kalėdinai skinai, galima visko prigalvoti, jog žaidėjų skaičius tik kiltų! Manau žaidėjai, žmonės nori originalumo ir jei įgyvendinus bent vieną iš šių idėjų bei išreklamavimus bent šiek tiek projektą, žaidėjų skaičius pakiltų. Manau administracija į tai atsižvelgs rimtai!
 4. Mysha

  Antras Mysha WG <šypt>

  https://imgur.com/a/PHynY0G
 5. Štai: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2115542 https://imgur.com/a/C8w6W30
 6. Mysha

  Mysha WG

  Kažkas prašė, tai įkeliu: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2111185
 7. Mysha

  WarGods Pamoka

  Blemba, ar jūs kiekvieną naujoką tikrinat nes nervina kur tik ateinu visur prašo dude...
×
×
 • Create New...