Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

Povylas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Povylas paskutinį kartą laimėjo Spalio 29 2020

Povylas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

9 Bus matyt ko vertas

Apie Povylas

STEAM ID

 • Steam ID
  STEAM_0:1:536845928

Paskutiniai lankytojai

141 profilio peržiūros
 1. SėkmėėėėėėėėėėėėėėėėS
 2. Povylas

  Zdrw Rytis būsiu

  Sėkmės Projekte
 3. Povylas

  No 17 [Android] Prisistatymas

  Sveikas atvykes į Oriono Šeimą
 4. Geltona nesiūlau labai sunkeis įsimatys nebent turit tašką ant monitoriaus
 5. Povylas

  WarGods Pamoka

  Pamoka manau gera bus naujokams
 6. Linkiu, kad praleistumėt Lapkričio Pirmąją Laimingai su savo šeima ir draugais Nepamirškit užsukt į Orioną The best Šeimyną!!!
 7. Povylas

  cOvidas prisistatymas

  bus paskui kaip Šurajevo anegdote mirsi nuo Akordinio ligos - Bado Sveikas atvykes į projektą!!!
 8. tai as ir Ahuel kYron? buvom uzsuke i kitus projektus t.y knife csdm rusu projektus ir uzmatem kad jau jie yra pasiruose ten tam hellowynui ir su kyronu pasidarem keles nuotraukas
 9. Slapyvardis žaidime: Povylas Vardas: Povilas Amžius: 17 Kontaktai (Skype / Discord): Discord: Povylas#3192 Skype: Bur Pavel Facebook: Повилас Брг Ar gebate su žaidėjais bendrauti draugiškai? moku ir draugiškai ir piktai kai reikia be reikalo nestumiu Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? nu kai jis dar tvarkomas bet galiu sakyt apsilankau kartas nuo karto bet kai bus pilnai išleistas busiu aktyvus heh Kodėl norite tapti mūsų serverio prižiūrėtoju? šiaip esu prižiūrėjas ne vieną projektą kai buvau mažesnis... etc nenoriu vardint visų tai pasakysiu kelis Gilzė (kuri yra mirus jau dabar) Fenix (išėjau pats bet jau čia labai senai) ir adminas Brigadoi (nusipirkau aišku bet pržiūriu sąžiningai) so yeah Ar turite mikrofoną? Turiu aš viską Kodėl būtent renkatės mūsų projektą? Projektas Draugiškas kaip ir Savininkas aišku gavos taip, kad savininkas pakvietė pažaisti ir visai patiko nes šiaip community yra geras ir draugiškas visad padės kai reikės
 10. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Povylas (daug kas sako kad nemoku rasyt vardo bet taip yra) 2. Jūsų tikrasis vardas?: Povilas 3. Kiek Jums metų?: 17 greit 18 ;D 4. Iš kurio miesto, šalies esate?: Lietuva, Vilnius 5. Koks Jūsų zodiako ženklas?: Vėžys 6. Papasakokite truputį apie save (pomėgiai, laisvalaikis ir panašiai..) : esu gan fun čiuvas kartais kritika priemu rimtai bet paskui suprantu savo klaidas ar kažka ir taisausi nu o šiaip esu gan užsispyres ir daug nusišneku ir sodinu žmones kurie man nepatinka 7. Ar turite brolių, seserų?: vienturtis :( 8. Ar turite augintinių? (Jeigu taip, įkelkite nuotrauką, tačiau nėra būtinybės) : Vokiečių Aviganis vardu Šašlykas 9. Koks muzikos stilius Jums patinka labiausiai?: rusų, anglų repas arba normali :D 8. Kaip atradote mūsų projektą?: nu Ponas Mad pasakojo man jau apie šį projektą prieš gerus 2mėn :D taip ir atradau 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: nu jai su pertraukom durnom tai 7metus 10. Pasidalinkite savo nuotrauka (jeigu tik norite) : nu čia aš :)
×
×
 • Create New...