Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

Pasaudantis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Pasaudantis paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 8

Pasaudantis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1 Bus matyt ko vertas

1 Sekėjas

Apie Pasaudantis

 • Gimtadienis 2004.07.16

Paskutiniai lankytojai

39 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Pasaudantis 2. Jūsų tikrasis vardas?: Paulius. 3. Kiek Jums metų?: 16 metų. 4. Iš kurio miesto, šalies esate?: Jurbarko. 5. Koks Jūsų zodiako ženklas?: Vėžys. 6. Papasakokite truputį apie save (pomėgiai, laisvalaikis ir panašiai..) : Patinka futbolas,būti su draugais,laisvalaikiu pasijungti pažaisti cs 1.6. Esu draugiškas ne su visais ir ne visada. 7. Ar turite brolių, seserų?: Taip turiu brolį ir sesę. 8. Ar turite augintinių? (Jeigu taip, įkelkite nuotrauką, tačiau nėra būtinybės) : Ne. 9. Koks muzikos stilius Jums patinka labiausiai?: Rapas. 8. Kaip atradote mūsų projektą?: Per patį serverio savininką. 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: apie 3 metus. 10. Pasidalinkite savo nuotrauka (jeigu tik norite) :
 2. Anketa: Slapyvardis žaidime: Pasaudantis Vardas: Paulius Amžius: 16 metų Kontaktai (Skype / Discord): Pasaudantis#1944 Ar gebate su žaidėjais bendrauti draugiškai? Sugebu ir esu malonus žmogus, bet jei ateina išsišokėliai manau nei vienas nebūtume malonus su tokiais žmonėmis. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? Laisvu laiku apie 5 valandas, o jei užsiėmes apie 2-3 valandas. Kodėl norite tapti mūsų serverio prižiūrėtoju? Manau būtų įdomu išbandyti naujas pareigas naujai startuojančiame projekte. Ar turite mikrofoną? Taip Kodėl būtent renkatės mūsų projektą? Dėl įdomios modifikacijos ir geros administracijos.
×
×
 • Create New...