Jump to content

Sveiki, ORIONIEČIAI!

Brangūs ORIONAS.LT lankytojai, žaidėjai! Labai esame dėkingi, jog aplankėte mus! Tikimės, jog pasiliksite ilgiau. Būtų labai smagu, jei radę netyčia kokią mūsų tinklalapio (forumo) spragą, praneštumėte Administracijai. Ačiū ir geros Jums dienos! :)

Lyderių lentelė


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.09.21 visose srityse

 1. 1 Karmos taškas
  1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Povylas (daug kas sako kad nemoku rasyt vardo bet taip yra) 2. Jūsų tikrasis vardas?: Povilas 3. Kiek Jums metų?: 17 greit 18 ;D 4. Iš kurio miesto, šalies esate?: Lietuva, Vilnius 5. Koks Jūsų zodiako ženklas?: Vėžys 6. Papasakokite truputį apie save (pomėgiai, laisvalaikis ir panašiai..) : esu gan fun čiuvas kartais kritika priemu rimtai bet paskui suprantu savo klaidas ar kažka ir taisausi nu o šiaip esu gan užsispyres ir daug nusišneku ir sodinu žmones kurie man nepatinka 7. Ar turite brolių, seserų?: vienturtis :( 8. Ar turite augintinių? (Jeigu taip, įkelkite nuotrauką, tačiau nėra būtinybės) : Vokiečių Aviganis vardu Šašlykas 9. Koks muzikos stilius Jums patinka labiausiai?: rusų, anglų repas arba normali :D 8. Kaip atradote mūsų projektą?: nu Ponas Mad pasakojo man jau apie šį projektą prieš gerus 2mėn :D taip ir atradau 9. Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: nu jai su pertraukom durnom tai 7metus 10. Pasidalinkite savo nuotrauka (jeigu tik norite) : nu čia aš :)
 2. 1 Karmos taškas
 3. 1 Karmos taškas
  Sveikas prisijungęs prie mūsų projekto! Linkime maloniai praleisti laiką ir žinoma patirti geriausius įspudžius !
 4. 1 Karmos taškas
  Sveikas, malonu, kad prisijungei linkim malonaus žaidimo ir gerų įspūdžių serveryje!
 5. 1 Karmos taškas
  Sveikas, malonu, kad prisijungei linkim malonaus žaidimo ir gerų įspūdžių serveryje!
 6. 1 Karmos taškas
  Sveikas, malonu. Manau sutarsim ir padėsim vienas kitam!
 7. 1 Karmos taškas
  Sveikas, malonu. Manau sutarsim ir padėsim vienas kitam!
 8. 1 Karmos taškas
  . Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: aCHuel ? kyRoN 2. Jūsų amžius: 26~27 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, nemažai laiko, dėl išėjimo, tesiog nebebuvo laiko žaist. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu, 15 metu patirtis praktiškai masofkei nuo a iki z galim sakyt atskiriu, pats esu išbandes ne viena. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: kaip ir minėjau esu , per tiek metu visko ištikrines, dabar jau pamiršti čytai. 6. Kiek laiko praleidžiate orionas serveryje per dieną/savaitę?: Praktiškai kekviena diena nuo 11val. Dienos, nes tenka buti su vaiku, tai atrandu laiko ir pažaist ir vaiku pasirupinti. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveryje? : Taip tik šitame serveryje. 8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnaiserverių priežiūrai?: Taip žinau. 9. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Automatiškai jau turi buti pagarbos žaidėjam nors ir prasidėtu provokacijos, atsakingai ir pagal paskirti bausti, o ne už bet koki pip ir t.t. banus deliot ir t.t.. ( žinoma buna kartais išimčiu). Plius nesu toks kuris iškart banus delioja , palauksiu, kol žaidėjas atsius visus irodymus. 10. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip sutinku. 11. Jūsų Discord ir Skype : aCHuel ? kyRoN#0210. Skype: kyronas 12. Ar turite mikrofoną?: Taip 13. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu vedęs , turiu dukryte, šiuo metu prižiuriu vaika. Pats linksmas žmogus, miegstu bendraut, miegstantis humora labai, bet kai reikia bunu griežtas. Blogu savybiu nelabai turiu :D.
×
×
 • Create New...